Pôdohospodárska platobná agentúra (PPA) spúšťa podcast PPA PODCAST.

Reflektuje tak na nové formy a informačné kanály, ktoré dokážu efektívne osloviť poľnohospodárov, lesníkov, vinohradníkov, včelárov, mestá a obce a tiež širokú verejnosť, ktorú zaujíma téma poľnohospodárstva.Podcast prináša aktuálne informácie o činnosti PPA priamo z prvej ruky a agentúra ho bude využívať ako nástroj kontinuálnej a plnohodnotnej komunikácie s verejnosťou. Využívanie nových foriem komunikácie je zároveň ďalším krokom k transparentnosti pri plnení úloh, ktoré PPA vykonáva. Tiež ide o využitie komunikačného prostriedku, ktorý je blízky mladej generácii a teda aj mladým poľnohospodárom či farmárom. PPA verí, že sa z neho dozvedia vždy všetky potrebné informácie k svojmu podnikaniu v agro rezorte. Všetky časti podcastov budú postupne pribúdať na SPOTIFY, DEEZER, APPLE PODCAST, AMAZON MUSIC, GOOGLE PODCAST, OVERCASTS, POCKET CASTS, CASTOS, PODMAZ.

Prvý podcast je k dispozícii na https://ppapodcast.castos.com/episodes/ppa-podcast-s01e01?fbclid=IwAR1L8OB_CtuI6ZC2p-7cjxM8Ozl2ugmNS4CmmMw6puq4nBRQsisjduUdx40

Poľnohospodári sa v prvej pilotnej časti dozvedia, aké činnosti vykonáva PPA, ako im pomáha pri ich podnikaní a tiež aktuálne informácie o vyhlásených výzvach, ich nastavení a možnostiach využitia.

Zdieľať na sociálnych sieťach

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *